poster

Мени

The Menu (2022)

Режисер: Mark Mylod
Tring Super | Утре | 15:45

рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 9.9/10
(24 гласови)

Содржина

A young couple travels to a remote island to eat at an exclusive restaurant where the chef has prepared a lavish menu, with some shocking surprises.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Икс (2022)

    image
    Убиствениот хорор на писателот и режисер Ти Вест ја раскажува приказната за екипа на филмови за возрасни од 1970-тите која оди на оддалечена фарма во Тексас за да...
  • Свеже (2022)

    image
    The horrors of modern dating seen through one young woman's defiant battle to survive her new boyfriend's unusual appetites.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.