рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(2 гласови)

Содржина

Кога извршната директорка на маркетинг, Лорен Ким, ја одбива да ја претвори врската со својот најдобар пријателка и социјален работник, Нејт Сагар, од пријателство во љубов, ја посетуваат три бивши момчиња. Секој од нив ја води Лорен на патување низ времето во обид да ѝ укаже на нејзиниот образец на однесување. Дали Лорен ќе ја прифати нивната помош, ќе ги види грешките од минатото и ќе му го отвори срцето на Нејт пред да биде предоцна?

Слики

Момчиња од божиќното минато

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.