Содржина

Кога амбициозната репортерка Карли Хејес добива шанса да води сопствена телевизиска емисија, ништо нема да оди според планот. Пратена е на задача во Ејнџел Хајтс да му помогне на готвачот Грент Квин, перфекционист кој не сака внимание од јавноста, повторно да го отвори саканиот семеен ресторан и патем да сними празничен специјал.

Слики

Божиќ на мениБожиќ на мениБожиќ на мениБожиќ на мениБожиќ на мениБожиќ на мениБожиќ на мениБожиќ на мениБожиќ на мени

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Другите не се важни (2017)

  image
  Шарлот, певачица кантри музике, враќа се куќи у Тенеси, недељу дана пре венчања. Меѓутим, након сусрета с Рејем, њеном љубави из средње школе, старе варнице се...
 • Повратак куќи (2019)

  image
  Аббy је задовољна што у Новој Енглеској снима интернетску серију све док се не врати куќи у Тексас, гдје сусреќе бившу љубав.
 • Градски херој (2017)

  image
  Келси е надежна ѕвезда во команија што се занимава со разводи. Наскоро добива можност да му помогне на својот шеф Џејсон за најкомплицираниот развод во годината,...
 • Kalbimdeki Acı (1983)

  image
  Ferdi and Zeynep's paths cross by chance. The two young people soon become emotionally close. However, Ferdi disappears unannounced to help his grandfather, who...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.