рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 8.9/10
(23 гласови)

Содржина

Пријатели ја пешачат патеката Апалачиан кога се соочени со „Почетокот“, заедница на луѓе кои живеат во планините стотици години наназад.

Слики

Погрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: ПочетокПогрешно свртување: Почеток

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Седумка (2006)

  image
  Седмина ученици од средно училиште тргнуваат на пат во природа на пратична настава по биологија, но стануваат плен на непознато суштество од напуштена пештера кое...
 • Подељен (2016)

  image
  Иако је Кевину (Јамес МцАвоy) његов психијатар, др Флетцхер (Беттy Буцклеy) потврдила да има 23 различите личности, остаје још увек упитно која личност доминира...
 • Делириум (2018)

  image
  Тофер Грејс глуми во овој натприроден трилер за еден човек што пред кратко време бил пуштен од ментална институција. Тој наследува огромна куќа по смртта на...
 • Икс (2022)

  image
  Убиствениот хорор на писателот и режисер Ти Вест ја раскажува приказната за екипа на филмови за возрасни од 1970-тите која оди на оддалечена фарма во Тексас за да...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.