poster

Астронаут

Astronaut (2019)

Режисер: Shelagh McLeod

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10

Содржина

Усамљени удовац бори се са породицом, лошим здрављем и временом да победи у такмичењу за златну карту за свемир…

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мајки (2010)

  image
  Филм Мајке (Мајки, 2010) се састоји од три приче смештене у три македонска града и приказује судбине три мајке. У првој причи две деветогодишње девојчице...
 • The Autumn Rains (1985)

  image
 • Чекајќи го Божанглес (2021)

  image
  Момче живее во стан во Париз со своите весели родители Камил и Жорж. Пред воодушевените очи на синот, тие секоја вечер танцуваат на класиците на Нина Симон....
 • Четири добри дена (2020)

  image
  Глен Клоуз и Мила Кунис играат во оваа моќна драма заснована на настани од реалниот живот како Деб и Моли, мајка и нејзината ќерка зависник од дрога кои се...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.