poster

Miqësi të pazakonta

Unlikely Animal Friends (2012)

Dokumentar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jörg Fockele

Vlerësimi: 7.5/10

Never doubt the power of friendship. Unlikely Animal Friends V documents heartwarming tales about special friendships an animal forms with either an animal of a different species or a human being. Of all the unlikely animal friends, this series profiles the most unique, most surprising, and most loving animal friendships.

Transmetimet në kanale:

EXP Natyra  

Ishte në kanal:

Nat Geo Wild  

Episodi vijues:

Sot
17:55
Miqësi të pazakonta - Çifti i pastër, Dokumentar
Nesër
17:55
Miqësi të pazakonta - Treshja e mahnitshme, Dokumentar
REKOMANDIMET
 • Spanja e Rik Steinit (2011)

  image
  Ndalesa e radhës për Rik Stein është Spanja. Ai do të vizitojë vendet më te frekuentura duke zbuluar 140 recetat autentike që zbulojnë shijen e Spanjës.
 • Planeti Tokë (2006)

  image
  Përjetoni botën nga këndvështrimi i vetë kafshëve. Nga spektakli magjepsës i jetës së egër deri te takime intime, sezoni i dytë i Planetit Tokë ju sjell më afër...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • How Stuff Works (2008)

  image
  HowStuffWorks is about the stuff that makes the world go 'round. It's truly incredible to see the ingenious lengths people go to in order to extract rubber and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.