The presenter embarks on a journey across Iceland, traversing the full breadth of the country to discover more about Iceland's unique culture, wildlife and landscapes.

Transmetimet në kanale:

BBC Earth  

Ishte në kanal:

SLO1  

Episodi vijues:

1.3.24
15:30
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 1
2.3.24
21:50
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 1
3.3.24
03:30
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 1
3.3.24
21:30
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 2
4.3.24
03:15
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 2
4.3.24
08:40
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 1
4.3.24
15:40
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 2
5.3.24
09:05
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 2
5.3.24
15:40
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 3
6.3.24
09:00
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 3
9.3.24
21:50
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 3
10.3.24
03:25
Iceland with Alexander Armstrong 1, Ep. 3
REKOMANDIMET
 • Futuris

  image
  New technologies are blurring the boundaries between the real and the virtual world. The brain can control a machine, and even perceive it as its own body. Can...
 • Miqësi të pazakonta (2012)

  image
  Never doubt the power of friendship. Unlikely Animal Friends V documents heartwarming tales about special friendships an animal forms with either an animal of a...
 • Zoom In (2008)

  image
  Një zhytje emocionuese në prodhimin e filmave më të mirë të viteve të fundit. Shikoni nga afer pamjet prapa skenave të xhirimit, buxhetin e filmit, ekuipazhin...
 • Branilac (2021)

  image
  Ova serija, na filmski uzbudljiv način, elementima drame i trilera, dočaraće nam životne priče običnih ljudi, koji su se našli u situacijama sa kojima nisu umeli...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.