Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1.5/10
(2 Voto)

The Animal Kingdom is rife with epic stories of survival - tales of kill or be killed - a place where each and every moment is fraught with life and death decisions. National Geographic goes inside the most riveting moments of animal predation, breaking down the struggle for survival and supremacy.

Transmetimet në kanale:

Nat Geo Wild  

Episodi vijues:

Sot
06:20
World's Deadliest 2, Ep. 2
Sot
07:10
World's Deadliest 2, Ep. 3
Sot
09:35
World's Deadliest 2, Ep. 2
Sot
10:25
World's Deadliest 2, Ep. 3
Sot
02:00
World's Deadliest 2, Ep. 2
Sot
02:45
World's Deadliest 2, Ep. 3

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.