poster

FUBAR

FUBAR (2023)

Aksion, Komedi, Thriller, Dramë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(2 Voto)

When a father and daughter discover they both secretly work for the CIA, an already dicey undercover mission turns into a dysfunctional family affair.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.