Architect Danny Forster gets up close and personal with mega construction. Along the way, Danny explores design and construction of amazing structures. Danny loves what he does, brings some background knowledge, and gets hands on ...

Ishte në kanal:

EXP Shkence  

REKOMANDIMET
 • Jerusalemi, qyteti i shenjtë (2011)

  image
  Simon Sebag Montefiore explores one of the oldest and religiously significant cities in the world. Simon Sebag Montefiore tells the story of the city from ancient...
 • Të maskuar në natyrë (2017)

  image
  30 kamera spiune animatronike, që ngjajnë si kafshë të vërteta, do të spiunojnë dhe do të zbulojnë a kanë kafshët emocione dhe si pasojë e tyre, sjellje të...
 • Gjuetia (2015)

  image
  Përleshjet midis grabitqarëve dhe preve janë ngjarjet më dramatike në natyrë. Sfida më e vështirë zbulon gamën e jashtëzakonshme të teknikave që grabitqarët...
 • Spanja e Rik Steinit (2011)

  image
  Ndalesa e radhës për Rik Stein është Spanja. Ai do të vizitojë vendet më te frekuentura duke zbuluar 140 recetat autentike që zbulojnë shijen e Spanjës.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.