Thailand's largest hospital devoted solely to treating elephants, with 4,000 captive in the country.

Transmetimet në kanale:

Viasat Nature  

Episodi vijues:

e mërkurë
12:45
Elephant Hospital 2, Ep. 2
e mërkurë
22:30
Elephant Hospital 2, Ep. 4
e mërkurë
23:15
Elephant Hospital 2, Ep. 1
Sot
12:50
Elephant Hospital 2, Ep. 3
Sot
23:40
Elephant Hospital 2, Ep. 2
Nesër
12:25
Elephant Hospital 2, Ep. 4
Nesër
23:30
Elephant Hospital 2, Ep. 3
e shtunë
23:20
Elephant Hospital 2, Ep. 4
1.5.24
22:30
Elephant Hospital 2, Ep. 1
8.5.24
22:30
Elephant Hospital 2, Ep. 2
10.5.24
23:15
Elephant Hospital 2, Ep. 1
11.5.24
23:30
Elephant Hospital 2, Ep. 2
12.5.24
23:20
Elephant Hospital 2, Ep. 3
13.5.24
23:30
Elephant Hospital 2, Ep. 4
15.5.24
12:50
Elephant Hospital 2, Ep. 1
15.5.24
22:30
Elephant Hospital 2, Ep. 3
16.5.24
12:45
Elephant Hospital 2, Ep. 2
17.5.24
12:30
Elephant Hospital 2, Ep. 3
20.5.24
12:35
Elephant Hospital 2, Ep. 4
22.5.24
22:25
Elephant Hospital 2, Ep. 4
26.5.24
23:45
Elephant Hospital 2, Ep. 1
e hënë, 27 maj 2024
23:35
Elephant Hospital 2, Ep. 2
e martë, 28 maj 2024
23:20
Elephant Hospital 2, Ep. 3
e mërkurë, 29 maj 2024
23:20
Elephant Hospital 2, Ep. 4
REKOMANDIMET
 • Mrekullitë e sistemit diellor (2010)

  image
  In this spellbinding series Professor Brian Cox visits the most extreme locations on Earth to explain how the laws of physics carved natural wonders across the...
 • Crikey! It's the Irwins (2018)

  image
  The Irwin family share their wildlife adventures from around the world.Pas zjarreve historike që godasin Australinë, Irwins garojnë për të shpëtuar sa më shumë...
 • Pronat e mëdha të Skocisë (2013)

  image
  This four-part series takes an in-depth look at the workings of some of Scotland's most magnificent country estates through the eyes of the current owners, the...
 • Toka të pacënuara (2021)

  image
  Shikuesit mund të udhëtojnë në skajet e largëta të planetit dhe të zbulojnë sekretet e disa vendeve të paprekura të Tokës, të gjitha të lulëzuara me biodiversitet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.