REKOMANDIMET
 • Spomini

  image
 • Planeti i pemeve

  image
  Një xhiro anë e mbanë globit për tu njohur me pemët më të famshme të tij. Prejardhja, veçoritë, vlerat, mosha, mbijetesa e disa prej ekzemplarëve më unike, të...
 • Money Meltdown (2016)

  image
  Four independent teams of precious metal experts hunt for rare metals in the most unusual of places, all looking to cash-out big at The Meltdown.
 • Barázda

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.