Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Cosmo

  image
  "Cosmo" eshte emision i cili trajton tema te ndryshme ne formatin e dokumentarit me nje qasje pertej lajmit.
 • The Yorkshire Vet (2015)

  image
  Documentary series following the work of the staff of Skeldale Veterinary Centre in Thirsk, North Yorkshire - once the practice of James Herriot.
 • Shkenca e Idiotit (2020)

  image
 • Životinje u carstvu metafora (2017)

  image
  U serijalu "Životinje u carstvu metafora" otkrivamo simboliku životinja i načine na koje se skrivena značenja njihovih dominantnih osobina ispoljavaju u...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.