REKOMANDIMET
 • Wheeler Dealers (2003)

  image
  Shitësi me përvojë i makinave, Majk Bruer, bashkohet me një grup të talentuar mekanikësh mepër të gjetur makina ikonë që do të restaurohen e më pas do të shiten...
 • Fatal Forecast (2021)

  image
  What should we know about major storms? How should we prepare for a world where the only thing that’s predictable, is unpredictability? This series answers some...
 • Historia e Madhe (2013)

  image
  Explores many facets of epic moments in history from the past 13.7 billion years, from a Big History perspective.
 • Izum

  image
  Otkrijte neke od najuzbudljivijih proizvoda koje su stvorili europski znanstvenici i poduzetnici. Ova serija pokriva sve, od novog načina uštede energije do...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.