Marie räumt auf

Marie räumt auf (2016)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10

PëRMBLEDHJE

Rich Niklas von Schermann and his wife Vivian leave to Berlin on urgent business for a few days, so they have cleaning lady Marie Wagner mind his villa and troublesome mother, senile widow Greta, whose nurse Reisch just made a crippling fall. Taking to the old lady, Greta even cancels the weekend her cop husband Dirk booked and volunteers to stay after the agreed weekend. Niklas's firm and marriage going bust, Greta supports him and flirts, but also insists on uncovering Greta's dark family secret, which shocks Niklas.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jetë Në Udhëkryq (2009)

  image
  Historitë e një mjeku morgu, një ish të dënuari, një prifti dhe një striptisteje ndërthuren në rrethana të çuditshme në prag të Krishtlindjes.
 • Botë e padukshme (1987)

  image
  Besmira është një mjeke e re, e cila po eksperimenton një auto vaksinë. Veç vështirësisë së punës, asaj i duhet gjithashtu të përballet me njerëz të paaftë.
 • Doomsday (2015)

  image
  An apocalyptical storm threatens to wipe out an entire country. A state of emergency is raised while mayhem breaks out.
 • Ditët në re (2007)

  image
  Është ky një film i Silvio Soldini-it „Ditë dhe re” (Giorni e nuvole), i shkruar së bashku me Doriana Leondeff, Feancesco Piccolo dhe Federica Pontremoli. Në këtë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.