PËRMBLEDHJE

Një satirë e filmave me superheronj, që nga "Fillimet e Batmanit" tek "Katërshja fantastike".

Fotot

FILMI I SUPERHEROITFILMI I SUPERHEROITFILMI I SUPERHEROITFILMI I SUPERHEROITFILMI I SUPERHEROITFILMI I SUPERHEROIT

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.