poster

Puppy!: A Hotel Transylvania Short

Puppy! (2017)

Animacion, Afatshkurtër, Komedi, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Big trouble awaits the unsuspecting guests of the secluded monster resort after the exciting events of Hotel Transylvania 2 (2015), as the curly-haired son of Jonathan and Mavis, Dennis, now wants a puppy. Before long, grandpa Dracula grants the boy's fervent wish and gets his beloved grandson the playful but gargantuan puppy, Tinkles. Undoubtedly, every young monster needs a good pet; however, is the happy Dracula family prepared for the mess that comes with a giant monster dog?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dele dhe ujqër (2016)

  image
  Në një vend magjik shumë larg prej këtu, jetojnë të lumtura një tufë delesh... Por kur një tufë ujqërish shpërngulet pranë tyre, jeta e deleve do të kthehet...
 • Evani i gjithëpushtetshëm (2007)

  image
  Steve Carell, Morgan Freeman. Një kongresmen i sapo zgjedhur përballet me një detyrë me përmasa biblike. Për t'i bërë ballë një përmbytjeje, Zoti e ka urdhëruar...
 • Një dëshirë e thjeshtë (1997)

  image
  Anabela shprehu dëshirën për të pasur një zanë, por as nuk e mendonte se kjo zanë do të quhej...Murrei! E megjithatë bashkë duhet të permbushnin një mision tepër...
 • Barbi në Feritopia (2005)

  image
  Elina është një zanë lulesh që zbulon se shtëpia e saj në Livadhin Magjik është kapluar nga një sëmundje e tmerrshme që po i vret lulet dhe duke i bërë zanat të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.