Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(4 Voto)

PëRMBLEDHJE

Alicia Vikander, James McAvoy. Daniela dhe Xhejmsi takohen rastësisht gjatë përgatitjes për misionet e tyre të rrezikshme dhe dashurohen menjëherë. Por profesionet që ushtrojnë, do jenë pengesa më e madhe e lidhjes së tyre

Fotot

ZhytjaZhytjaZhytjaZhytjaZhytjaZhytjaZhytjaZhytjaZhytja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Me çdo kusht (2009)

  image
  Idris Elba, Beyoncé Knowles, Ali Larter. Një menaxher i suksesshëm dhe i lumtur në martesën e tij, fillon të persekutohet nga një kolege pune, duke vënë në rrezik...
 • SHPËTIM FATAL (2009)

  image
  Katastrofë ndodh në ditën para divorcit se Emilie-së dhe Jakobit. Toby djali i tyre bie në një te fshehur mirë gjatë lojës. Jakobi duhet të merret me situatën e...
 • Rrëfenja e Shërbyeses (1990)

  image
  Nën një tirani distopike fetare, shumica e grave nuk mund të bëjnë fëmijë. Vajzat e reja që munden, jetojnë në skllavëri seksuale për të bërë me fëmijë familjet e...
 • Emri im është Khan (2010)

  image
  Prodhim i vitit 2010. Shah Rukh Khan, Kajol. Një njeri me probleme autizmi, ndërmerr një udhëtim të jashtëzakonshëm, në emër të dashurisë dhe dinjitetit, duke...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.