PËRMBLEDHJE

Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Curtis '50 Cent' Jackson. Kur nje ekspert i sigurisë në burgje, futet në kurth dhe burgoset në një ndërtesë thuajse të pathyeshme, aftësitë e tij vihen në provën më të madhe...

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.