Fotot

Serving SaraServing SaraServing SaraServing Sara

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ish i dashuri i gruas sime (2006)

  image
  Zach Braff, Jason Bateman, Amanda Peet. Pasi Tomi dhe Sofia bëhen me bebe, ata shkojnë të jetojnë në qytezën e saj të lindjes. Por jo vetëm që Tomi duhet të...
 • Lista për vrasje (2011)

  image
  Sharlota është grua që ka probleme me tërbim, dhe terapisti i saj i propozon që të shkruajë dritarin për ta pasur gjithmonë gjendjen e vet emocionale nën...
 • Si ta shkruaj dashurinë (2014)

  image
  Hugh Grant, Marisa Tomei. Një skenaristnë krizë financiare detyrohet të lërë Hollivudin për të dhënë mësim në universitetin e një qyteti të vogël. Atje njihet me...
 • Një histori e çuditshme dashurie (2008)

  image
  Pas përfundimit të shkollës, Zak Brauni dhe Miriam Linki kanë një lidhje të qëndrueshme, bashkëjetojnë por nuk janë të dashur. Pas një kohe të gjatë, ata vendosin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.