poster

Indiana Jones II - Tempulli i vdekjes

Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)

Aksion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
TV1000 Balkan | 16.3.24 | 13:25

Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.9/10
(111 Voto)

PëRMBLEDHJE

Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan. Indiana Jones këtë herë, duhet të gjejë gurin e shenjtë të një fshati dhe në këtë aventurë i janë bashkuar një këngëtare dhe një djalosh 12 vjeçar...

Fotot

Indiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjesIndiana Jones II - Tempulli i vdekjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mythica 3:Shtriga (2015)

  image
  Melanie Stone, Adam Johnson. Në përpjekje për të shpëtuar një mik që është marrë peng, Marek detyrohet të marrë pjesë në një mision të rrezikshëm me kundërshtarët...
 • Delta Force 3: The Killing Game (1991)

  image
  A terrorist places an atom bomb somewhere in an American metropolis. The president of the U.S. has no other choice, he has to call Delta Force.
 • Dragon Inn (1967)

  image
  The Eunuch of the Emperor has ordered the commander of his army condemned to death for betrayal and insurrection. The commander's family was was murdered to cut...
 • Indiana Jones III - Kryqëzata e fundit (1989)

  image
  Harrison Ford, Sean Connery. Indiana Jones, në aventurën e rradhës ka ndihmën e babait edhe ai një aventurier i madh. Ata duan të gjejnë 'Kupën e Shenjtë' para se...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.