poster

Indiana Jones III - Kryqëzata e fundit

Indiana Jones and the Last Crusade (1989)

Aksion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
TV1000 Balkan | e shtunë | 15:45

Vlerësimi: 8.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(152 Voto)

PëRMBLEDHJE

Harrison Ford, Sean Connery. Indiana Jones, në aventurën e rradhës ka ndihmën e babait edhe ai një aventurier i madh. Ata duan të gjejnë 'Kupën e Shenjtë' para se ajo të bjerë në duart e nazistëve...

Fotot

Indiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e funditIndiana Jones III - Kryqëzata e fundit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Diamond Dogs (2007)

  image
  Shimon Dotan Dolph Lundgren. Një mercenar punësohet për të mbrojtur një grup ekspedite ndërsa ata kërkojnë për një objekt budist me vlerë miliona dollarë
 • Në ndjekje të presidentit (2014)

  image
  Samuel L. Jackson, Onni Tommila. Kur avioni 'Air Force One' rrëzohet nga disa terroristë, një adoleshent që po bën kamping ne pyll ndihmon presidentin për t'i...
 • Die Hard 1 (1988)

  image
  Polici i qytetit të Nju Jorkut, John McClane (Bruce Willis) përpiqet të shpëtojë gruan e tij dhe disa të tjerë të marrë peng nga terroristët gjermanë gjatë një...
 • Xhurasik park 1 (1993)

  image
  Fitues I 3 çmimeve "Oscar". Në një ishull të panjohur nga turistët një njeri ka ndërtuar një park aspak të zakontë. Me anë të klonimit, disa shkencëtarë kanë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.