PËRMBLEDHJE

Martin Vinge është një ish-gazetar 35-vjeçar. Tani burri punon me sukses si rekrutues për pozicione të rëndësishme. Martini punësohet nga Siegeri, pronar i një firme të madhe daneze. Burri ka për detyrë të gjejë drejtuesin që do të trashëgojë firmën, i cili duhet të rezultojë menaxher më i mirë se djali i Siegerit. Martini fillon të japë emrat e rradhës për pozicionin e kërkuar, kur ndërgjegjësohet papritmas se është përfshirë në një lojë mizore, e cila ndikon brutalisht në jetën e tij private dhe marrdhëniet me njerëzit.

Fotot

Gjuetari kokashGjuetari kokashGjuetari kokashGjuetari kokashGjuetari kokashGjuetari kokash

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krijesa te Harruara (2020)

  Sot
  image
  Një ekip kërkuesish nënujorë përpiqen të gjejnë shpëtim pasi një tëmet shkatërron laboratorin e tyre në thellësi të oqeanit.
 • Lojërat e urisë - Kryengritja, Pjesa e Parë (2014)

  Sot
  image
  Pas bombardimit të qarkut 13, Katnis Everdini pranon më në fund kërkesën e presidentes Alma Koin dhe këshilltarit të saj Plutark Hevënsbi dhe bëhet Grifsha,...
 • Paç fat! (2013)

  Sot
  image
  Laki dhe Rafael kanë jetuar gjithmonë në anën e gabuar të ligjit. Kur një punë shkon shumë keq, Laki e gjen veten në borxh ndaj te fortëve te zonës. Ai detyrohet...
 • Bokseri (2009)

  Sot
  image
  Beni është një i ri me të kaluar jo të mirë. Vjen momenti që djaloshi del nga burgu. Tashmë Beni dëshiron të ndryshojë jetën e tij dhe të bëhet një njeri më i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.