PëRMBLEDHJE

In the near future, a police officer specializes in malfunctioning robots. When a robot turns out to have been programmed to kill, he begins to uncover a homicidal plot to create killer robots... and his son becomes a target.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gara e vdekjes 3- Ferri (2013)

  image
  Luke Goss, Tanit Phoenix. Gara më vdekjeprurëse në botë, këtë herë zhvillohet ne shkretëtirat e Afrikës së Jugut. Karl Lukas, shoferi i burgosur më i talentuar,...
 • Gara e vdekjes 2 (2010)

  image
  Luke Goss, Lauren Cohan. Kjo është historia e zanafillës se garës më vdekjeprurëse, në burgun më famëkeq të botës. Rregulli është vetëm një... fiton i mbijetuari...
 • Deja Vu (2006)

  image
  Denzel Washington, Paula Patton, Val Kilmer. Një agjent i ATF, do të udhëtojë në kohë për të hetuar një akt terrorist dhe për të shpëtuar nga vdekja një grua të...
 • Repo Man (1984)

  image
  Frustrated punk rocker Otto quits his supermarket job after slugging a co-worker, and is later dumped by his girlfriend at a party. Wandering the streets in...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.