Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Wonder Woman (2017)

  e mërkurë
  image
  Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon...
 • I Paarritshëm (2018)

  e mërkurë
  image
  Troi Hollouei zgjohet dhe gjendet i bllokuar në një anije kozmike që shkon e pakontrolluar drejt diellit. Terrori i tij fillon kur niveli i oksigjenit shkon drejt...
 • Action Jackson (1988)

  e mërkurë
  image
  Vengence drives a tough Detroit cop to stay on the trail of a power hungry auto magnate who's systematically eliminating his competition.
 • Akte dhune (2018)

  e mërkurë
  image
  Rrugët e 3 vëllezërve, një bosi të krimit dhe një polici, ndërthuren kur e dashura e njërit prej vëllezërve rrëmbehet. Per ta shpëtuar ata përdorin aftësitë e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.