Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.5/10
(20 Voto)

PëRMBLEDHJE

Ndërkohë që Çarli Braun, bën gjithçka për të fituar simpatinë e 'Flokëkuqes' që sapo ka ardhur në shkollë, qenushi i tij Snupi, bën të pamundurën për të mundur armikun e betuar...

Fotot

Filmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i KikirikëveFilmi i Kikirikëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjithçka dua për Krishtlindje je ti (2017)

  image
  Një qenush' është gjithçka që Mariah e vogël do për Krishtlindje. Por si fillim, ajo duhet të tregojë, që di të kujdeset për qenushin e xhaxhait të saj. Për fat...
 • Patrulla e Policise (2009)

  image
  Nuk mjafton të jesh një polic i zoti, sepse duhet të kesh edhe 'makinën' më të shpejt edhe më të zgjuar, që t'ia dalësh mbanë në çdo mision... Ndiqni aventurën e...
 • Zoti Pibadi dhe Sherman (2014)

  image
  Zoti Pibadi, është qenia më e zgjuar në botë. Ai është një qen, që ka arritur të birësojë një djalosh të quajtur Sherman. Edhe pse Shermani është djalë shumë i...
 • Madagaskar 2 - Arratisje në Afrikë (2008)

  image
  Të braktisur në brigjet e Madagaskarit, kafshët e kopshtit zoologjik të Nju Jorkut kanë thurrur një plan arratisjeje. Në bordin e një avioni të vjetër, të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.