Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(8 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një elf që pastron stallat, zhytet në telashe kur zbulon se është i vetmi që mund të ndalojë pushtimin e Polit të Veriut. Në fakt, pikërisht ai vetë, pa e ditur shkaktoi këtë pushtim. Që të zgjidhë situatën, ai duhet të përdorë slitën e babagjyshit për të udhëtuar pas në kohë... dy herë.

Fotot

Aventura e një ElfiAventura e një ElfiAventura e një ElfiAventura e një ElfiAventura e një Elfi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krudët (2013)

  image
  Krudët janë një familje parahistorike, të cilët jetojnë në një shpellë. Por kur streha e tyre shkatërrohet, ata fillojnë një aventurë të jashtëzakonshme nëpër një...
 • Liza në botën e çudirave (1951)

  image
  Nje vajze e vogel humbet ne endrrat e saj ne nje bote te cuditshme ku te gjitha jane gjepura dhe asgje nuk eshte sic eshte sepse te gjitha jane ashtu sic nuk...
 • Smërfët (2011)

  image
  Animation, Adventure, Comedy, USA, 2011. Kur magjistari i keq Gargamel thërret Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre ata rrezohen nga bota magjike e tyre dhe bien...
 • Stjuarti i vogël 2 (2002)

  image
  Në aventurën e rradhës Stjuarti dhe Snoubell nisen drejt qytet në kërkim të shoqes së tij të re, kanarinës Margalo. Rrugës ata do të hasin shumë pengesa, por...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.