poster

Në kërkim të thesarit

Treasure Buddies (2012)

Aksion, Familjar, Komedi | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Robert Vince
Junior TV | e hënë | 12:14

Vlerësimi: 4.3/10

PëRMBLEDHJE

5 qentë më të preferuar nga të gjithë, rikthehen me një aventurë të re. Këtë herë ata do të shkojnë drejt Egjiptit, në kërkim të një xhevahiri mitik. Të papriturat, do t'ja vështirësojnë misionin, por miqtë tanë, nuk dorëzohen kurrë...

Fotot

Në kërkim të thesaritNë kërkim të thesaritNë kërkim të thesaritNë kërkim të thesaritNë kërkim të thesaritNë kërkim të thesaritNë kërkim të thesarit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kampi i skautëve (2009)

  image
  16 vjeçari Jork Hajes, udhëheqësi i trupës së zbulimit të Dragoit të Zjarrit, kthehet në kampin Rakhouta për kampin e tij të skautëve javën e fundit. Jorku është...
 • Step Dogs (2013)

  image
  When humble rancher Rick Patterson marries movie star Sabrina Eastman, his son Josh (10) finds himself with a new step-sister, Lacey (14). Josh is an introverted...
 • Ikbali dhe Formula Sekrete (2015)

  image
  Ikbali është një djalë simpatik 13 vjeçar, me imagjinatë dhe argëtues, diçka e cila, sipas babait të tij, nuk mjafton për t'i siguruar dikujt sukses në botë. Por...
 • Në fund të rrjetës (2019)

  image
  Studentja më e re, në një Akademi Futbolli, është e vendosur të mposhtë ekipin rival në Kampionatin Kombëtar.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.