Aktor:

 1. 1. Sicko (2007), Film
  ...
  Himself
 2. ...
  Jake
 3. ...
  Bat Boy
 4. ...
  Tucker / Kite Kid
 5. ...
  Bartleby
 6. ...
  Andrew
 7. ...
  Sam Geldon
 8. 8. A.P. Bio (2018), seriale
  ...
  Colin

Zeri:

 1. ...
  Budderball
 2. ...
  Neil

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.