poster

Spooky Buddies: The Curse of the Howlloween Hound

Spooky Buddies (2011)

Komedi, Familjar, Thriller, Fantazi, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: Robert Vince

Vlerësimi: 4.5/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shkolla e Magjisë (2020)

  image
  E dërguar në një shkollë magjistarësh, një vajzë dhe miqtë e saj të rinj, duhet të mësojnë të përdorin afësitë e tyre të mbinatyrshme për ti shpëtuar të gjithë...
 • The Indian in the Cupboard (1995)

  image
  On his ninth birthday a boy receives many presents. Two of them first seem to be less important: an old cupboard from his brother and a little Indian figure made...
 • Në kërkim të kafshëve fantastike (2016)

  image
  Me Eddie Redmayne, Dan Fogler. Nga J.K. Rowling, vjen aventura e shkrimtarit Njut Skamandër, në botën sekrete të magjisë, 7 vite përpara se Herri Poter të lexonte...
 • The Foster Brothers (1976)

  image
  Saban, Ramazan and Bayram are sailors in an Ottoman Navy and Hüsamettin is their commander. Hüsamettin's aide Ramazan, Saban who is foster son of Hüsamettin's...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.