poster

Gara e hakmarrjes

Pik lik foh (1995)

Aksion, Krim, Thriller | RVAK i Hong Kongut
Regjia: Gordon Chan
FilmBox Stars RS | 24.6.23 | 00:05

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(19 Voto)

Fotot

Gara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Përplasja (2016)

  image
  Nicholas Hoult, Felicity Jones. Pas një grabitjeje që nuk shkon si duhet, nje i ri detyrohet t'i kërkojë ndihmë ish shefit të tij për të mbrojtur të dashurën nga...
 • Blitz (2011)

  image
  Një vrasës serial ka vënë në shënjestër policët dhe po i eliminon një nga një. Një polic që nuk respekton asnjë rregull dhe partneri i tij, do të bëjnë të...
 • Grabitje e dyfishtë (2010)

  image
  Chris Brown, Hayden Christensen, Matt Dillon. Një grup grabitësish të sofistikuar planifikojnë 'punën' më të madhe të jetës së tyre. Por mes tyre dhe suskesit të...
 • Agresioni (2012)

  image
  Dana Ashbrook, Derek Mears. Një adoleshent me një të kaluar të dhunshme, është mëse i gatshëm të përballet me kriminelët që janë futur në shtëpinë e tij dhe t'iu...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.