PëRMBLEDHJE

Jackie Chan. Jackie Chan. Pasi ndihmon heroikisht policinë të arrestojë liderin e garave të paligjshme me makina të Hong Kongut, Foh, një mekanik i thjeshtë, duhet të përballet me të në një garë vendimtare, pasi ai arratiset nga burgu.

Fotot

Gara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjesGara e hakmarrjes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Final Approach (2007)

  image
  FBI hostage rescue team leader Jack Bender has been sacked for not being a team player, and months later he finds himself in the ultimate hostage nightmare: stuck...
 • Con air (1997)

  image
  Per te shkuar tek e shoqja dhe tek e bija, i liruar me kusht, Cameron Poe, hipen ne avionin ku ndodheshin kriminelet me famekeq. Njeri prej tyre ka hartuar nje...
 • Në vendin e gabuar (2022)

  image
  Me Bruce Willis, Ashley Greene, Michael Sirow. Frank, një mafioz, kërkon të eleminojë dëshmitarin kyç në gjyqin kundër tij: një ish shef policie, i cili e...
 • Rrëmbimi i Pelham 123 (2009)

  image
  Denzel Washington, John Travolta. Një dispeçer metroje në Nju Jork, përdor njohuritë e tij, për të ndaluar katër kriminelë, të cilët kanë marrë peng një tren dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.