poster

Korrieri

Premium Rush (2012)

Aksion, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Koepp

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.93/10
(14 Voto)

PËRMBLEDHJE

Jeffrey Dean Morgan, Mickey Rourke. 1 milion dollarë, vetëm për të dorëzuar një valixhe misterioze. Një 'korrier' specialist merr përsipër misionin, por dorëzimi duhet t'i bëhet një krimineli të pashpirt, që askush nuk e di ku ndodhet...

Fotot

KorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.