Fotot

KorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieriKorrieri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agjenti Salt (2010)

  e premte
  image
  Angelina Jolie. Një agjente e CIA-s, akuzohet nga një ish agjent rus, se ka nje identitet të dyfishtë dhe ndërkohë që të gjitha agjensitë e inteligjencës vihen në...
 • Projekti: Shkëmbimi (2016)

  e premte
  image
  Një detektiv duhet të ndalojë një baba të pikëlluar që të aktivizojë një teknologji sekrete ushtarake vetëm për të hakmarrë të birin që u vra nga terroristët. Një...
 • Hellboy (2004)

  e premte
  image
  Një demon, pasi u shpëtua nga nazistët, u rrit nga ata që nga fëmijëria dhe u kthye në një mbrojtës kundër forcave të errëta.
 • A Good Man- Film Artistik (2014)

  e premte
  image
  Steven Seagal, Victor Webster. Një ish agjent i forcave speciale përpiqet të jetojë në qetësi dhe larg dhunës. Por kur një grup mafioz kërcënon një familje, ai i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.