Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.23/10
(65 Voto)

Fotot

Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2MiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxTë vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2MiramaxTë vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2Të vras Billin 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rizgjimi (2019)

  image
  Jonathan Rhys Meyers. Pasi zgjohet pa asnjë farë kujtese nga një aksident, një burrë mëson se është i dyshuari kryesor i policisë për hetimin mbi një vrasës...
 • Vrasësi i Vrasësit (2006)

  image
  J.Statham. Vrasësi profesionist Çev Çelios mëson se banda rivale i ka injektuar një helm të veçantë. Nëse rrahjet e zemres i ulen nën një nivel të caktuar, ai do...
 • Shpejtësi dhe çmenduri 3 (2006)

  image
  Lucas Black. Sean Boswell-i, i njohur ne mjedisin e garave të jashteligjshme me makina në rrugë, eshte bere problem për forcat e rendit, por telashet e vërteta...
 • Kodi 999 (2016)

  image
  Casey Affleck, Chiwetel Ejiofor, Kate Winslet, Woody Harrelson. Një bandë kriminelësh dhe policësh të korruptuar planifikojne vrasjen e një polici, në mënyrë që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.