Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(26 Voto)

PëRMBLEDHJE

Me Aaron Taylor-Johnson. Heronjtë e vetëshpallur Shkelmuesi dhe Vajza Yll, përpiqen të rikthen në jetë si adoleshentë 'normalë', por shumë shpejt ata duhet të përballen me një sfidë shumë të rrezikshme...

Fotot

Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2Një Superhero pa Superfuqi 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Escape from Ensenada (2017)

  image
  It's "TAKEN" with girls when two California College students are kidnapped by a vicious cartel led by a former INTERPOL agent while on vacation in Mexico. Jenna,...
 • Kingsman: Origjina (2021)

  image
  Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Djimon Hounsou etj. Në sfondin e luftës së parë botërore, kjo është historia e Agjencisë së parë të pavarur të inteligjencës në...
 • Pensionistë të rrezikshëm 2 (2013)

  image
  Bruce Willis, John Malkoviç, Hellen Mirren. Ish-agjenti i CIA-s, Frenk Moses ribashkon sërish skuadrën e agjentëve në pension. Ata duhet të gjejnë pjesën...
 • Misioni: Hong Kong (2016)

  image
  Jackie Chan, Johnny Knoxville. Detektivi më i mirë i Hong Kongut, bashkon forcat me një kumarxhi amerikan, për të luftuar kundër një krimineli shumë të rrezikshëm.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.