Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(89 Voto)

PëRMBLEDHJE

Aaron Taylor-Johnson, Nicolas Cage, Chloë Grace Moretz. Edhe pse nuk ka asnjë lloj superfuqie, një adoleshent vishet si superhero dhe bashkë me një vajzë dhe babain e saj, fillojnë luftën kundër një bande kriminale...

Fotot

Një superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqiNjë superhero pa superfuqi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhoni Inglish 2: Ringjallja (2011)

  image
  Rowan Atkinson. Xhoni Inglish, spiuni më i rrezikshëm, ne vitet që u zhduk pa asnjë gjurmë, përsosi teknikat e tij. Tani që një organizatë kriminale po përgatit...
 • Keq e më keq (2014)

  image
  Till Reiners është një punonjës banke që gjithmonë ankohet për jetën e tij monotone. Por një grabitje në bankën ku punon dhe disa rastësi të jashtëzakonshme e...
 • Zogjtë Grabitqarë dhe Emancipi (2020)

  image
  E sapo ndarë nga Xhokeri, Harli Kuin e ka të vështirë të pajtohet me satusin e saj të ri si beqare, por shpejt vendos të marrë kontrollin e jetës së saj dhe...
 • Vëllezërit Grimsbi (2016)

  image
  Sacha Baron Cohen, Mark Strong. Një tifoz futbolli jo dhe aq i zgjuar, ribashkohet pas shumë vitesh me vëllain e tij, një agjent vdekjeprurës i MI6 dhe së bashku...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.