poster

Men at Work

Men at Work (1990)

Komedi, Krim, Aksion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Pink Comedy | e hënë | 01:00

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(11 Voto)

Fotot

Men at WorkMen at WorkMen at WorkMen at Work

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Superpolicet e Majemit (1985)

  image
  Në 1978 nga banka e Detroit u vodhën 20 milion dollarë. Një nga hajdutët u kap nga policia, njëri vdiq ndërsa i treti u zhduk. Paratë nuk u gjendën kurrë. Shtatë...
 • Misioni në 21 Jump Street (2012)

  image
  Channing Tatum, Jonah Hill. Dy policë të papërgjegjshëm që duken shumë të rinj, futen me një mision të fshehtë në një shkollë të mesme, për të zbuluar një...
 • The Hard Way (1991)

  image
  Michael J Fox and James Woods have a wonderful time sending up their established screen personae in this cheerful, breezy comedy thriller. Fox plays the pampered...
 • Nënëmadhja 1 (2000)

  image
  Martin Lawrence. Për dy agjentë të FBI-së, kapja e të kërkuarit varet nga gjetja dhe mbrojtja e të dashurës së tij. Agjenti Malkolm Terner për të zbatuar misionin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.