poster

Poor Things

Poor Things (2023)

Komedi, Dramë, Romancë, Fantashkencë | Irlandë, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Hungari
Tring Comedy | 14.4.24 | 01:25

Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Historia e pabesueshme e evolucionit fantastik të Bella Baxter; një grua e re e rikthyer në jetë nga shkencëtari i shkëlqyer dhe joortodoks, Dr. Godwin Baxter.

Fotot

Poor Things

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.