Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(6 Voto)

PëRMBLEDHJE

Në aventurën e rradhës Popi zbulon se Brenç, bashkë me vëllezërit e tij, dikur ishte pjesë e një grupi muzikor që ajo pëlqente shumë. Por kur Floid, njëri prej vëllezërve, rrëmbehet për talentin e tij muikor nga një pale zuzarë të këqinj, Brenç dhe Popi nisin një udhëtim për të ribashkuar vëllezërit e tjerë dhe për të shpëtuar Floid.

Fotot

Trolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuarTrolët: Banda e bashkuar

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.