Vlerësimi i përdoruesit: 5.8/10
(216 Voto)

PËRMBLEDHJE

In toney Brentwood, Benjamin Fiedler prepares for his bar mitzvah; trouble is, he understands neither its meaning nor the Hebrew, and his parents (particularly his successful-agent father) are planning the most lavish party possible. Benjamin wants his dad to give him some space, so he gets an idea: to invite his grandfather, who left the family years ago and for whom Benjamin's dad has an intense dislike, to come two weeks early. Thanks in part to grandpa - and to the immediate family's love - Benjamin may have a shot at figuring out what it means to be a man.

Fotot

Keeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the SteinsKeeping Up with the Steins

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hirushja në sfilatë (2015)

  image
  Portia Doubleday, Marc-André Grondin. Pasi konflikohet me njerkën dhe të bijat e saj, një stiliste e re maskohet dhe përpiqet të shpëtojë biznesin e babait nga...
 • Good Morning Heartache (2008)

  image
  The marriage of an actor and a freelance film editor breaks up unexpectedly in front of two filmmakers' camera.
 • Shtetasi Duejn (2006)

  image
  Dvejn Balfor është version adoleshent i Don Kihotit, djalë i lindur në familjen e njerëzve shumë të pasuksseshme. Ajo që fillon si rivalitet i thjesht,...
 • Class Act (1992)

  image
  Duncan is a genius straight A student, Blade is juvenile delinquent. But because of a mix up with their school records, everyone thinks each is the other one....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.