poster

Marias's Last Journey

Marias letzte Reise (2005)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.9/10

PëRMBLEDHJE

This critically-acclaimed TV movie focuses on a Bavarian countrywoman and her desire to die with dignity. Maria Stadler knows that she will die soon from cancer, but the stubborn old lady doesn't want to spend her last days in a h...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.