PëRMBLEDHJE

Uini Pu dhe banda e tij, këtë radhë do t'i shkojnë në ndihmë mikut të tyre Iori, i cili ka humbur bishtin.. Dhe kështu shpallin konkursin, se kush do të gjej bishtin më të përshtatshëm për Iorin, do të fitojë një qyp me mjalt...

Fotot

Arushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e reArushi Uini: Aventura më e re

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Qeni rokstar (2016)

  image
  Kur një radio bie nga qielli dhe gjendet nga një qen, ai largohet nga shtëpia për t'u bërë muzikant, duke vënë në lëvizje një sërë ngjarjesh shumë të paparashikuara.
 • Bashkimi i kafshëve (2010)

  image
  Për të zgjidhur problemet e mëdha, mjafton pak ndihmë nga të gjithë'. Kafshët që jeton në Savanë kanë vendosur të bashkojnë forcat, për të shpëtuar planetin e...
 • Patoku Peng dhe dy rosakët (2018)

  image
  Një patë migruese shpirtlirë plagoset gjatë fluturimit dhe e gjen veten të ngarkuar me kujdestarinë e dy rosakëve të adhurueshme dhe pak mistrecë. Udhëtimi i tyre...
 • Normi i Veriut (2016)

  image
  Ndiqni aventurat e të madhit, shakaxhiut plot me qime, Normi - ariu i veriut. Normi vendos të bëjë një udhëtim drejt qytetit të madh. Por a do të përshtatet dot...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.