poster

The Jungle Book: Search for the Lost Treasure

The Jungle Book: Search for the Lost Treasure (1998)

Aventurë, Aksion, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10

PëRMBLEDHJE

Two teams are on the hunt for the most valuable gem in the world. Only thing is, it is hidden in the middle of a dense jungle in the heart of India. Caught in the middle are two teenagers whose fathers, along with the rest of the team members, get kidnapped. Fortunately for them, jungle boy Mowgli and his family of animals are around to save the day.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mendi dhe thesari i fisit indian (2010)

  image
  Më në fund Mendi, ritakohet me mamanë e saj, të zhdukur prej vitesh... Ajo tashmë, ka familjen që ka ëndërruar gjithmonë ... Deri kur, Xhaxhai i saj, rrezikon të...
 • Gara e vdekjes 4: Pertej anarkise (2018)

  image
  Pasi sulmi ndaj të burgosurit dhe shoferit legjendar, Frankeshtain dështon, një specialist i misioneve të fshehta infiltrohet në burgun me siguri maksimale për të...
 • Hundaçi dhe kështjella e nëmur (2010)

  image
  Bariu gjerman Snig është rritur nga Tomi. Ai e ka mësuar shumë qenin e vet dhe bashkë me të dashurën e vet përjetojnë shumë aventura interesante.
 • Luhatësi dhe shpendi i akullt (2010)

  image
  Bariu gjerman Sniff është rritur nga Tomi. Ai e ka mësuar shumë qenin e vet dhe bashkë me të dashurën e vet përjetojnë shumë aventura interesante.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.