Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 3/10

PëRMBLEDHJE

Saxophone player Mark Harmon is summoned to the South Pacific island of Vanvatu to play, but ends up investigating a murder.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ishulli tropikal (1980)

  image
  Dy fëmijë mbeten në një ishull tropikal të Paqësorit Jugor. Pa asnjë të rritur pranë, ata ndërtojnë një jetë së bashku, duke mos e ditur që pjekuria seksuale do...
 • Return to the Blue Lagoon (1991)

  image
  While the general theme of this film resembles "The Blue Lagoon" (the film for which this is a sequel), the basic plot is quite different. We open the film with a...
 • Cyrano de Bergerac (1950)

  image
  France, 1640: Cyrano, the charismatic swordsman-poet with the absurd nose, hopelessly loves the beauteous Roxane; she, in turn, confesses to Cyrano her love for...
 • Laguna blu: Rizgjimi (2012)

  image
  Indiana Evans, Brenton Thwaites. Dy të rinj adoleshentë bien në dashuri, ndërkohë që mbështeten tek njëri-tjetri për të mbijetuar në një ishull të pabanuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.