Vlerësimi: 4.2/10

PëRMBLEDHJE

Svenja (Anneke Kim Sarnau) and her 16-year-old daughter Kira (Amira Demirkiran) have got around a lot in the world. Svenja is a hotel manager, she is currently bringing an aging hotel in Australia back on track.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.