poster

Përbindëshi i detit

The Sea Beast (2022)

Animacion, Komedi, Familjar, Fantazi, Aksion, Fantashkencë, Aventurë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Maisi, një vajzë e re, futet fshehurazi në anijen e një gjuetari legjendar të përbindëshave të detit, Jacob Holland. Ata nisin një udhëtim epik në ujëra të paeksploruar më parë dhe sëbashku do të rishkruajnë historinë...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Roni: një mik i paprogramuar (2021)

    image
    Kjo është aventura e djaloshit Barni, dhe mikut të tij më të mirë Ronit, një robot që ecën, flet dhe komandohet në mënyrë digjitale. Por një defekt në sistemin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.