poster

Turisti

The Tourist (2010)

Aksion, Thriller, Romancë, Krim, Aventurë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë, Itali, Mbretëria e Bashkuar
ArtKino 1 | e enjte | 00:55

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(103 Voto)

PëRMBLEDHJE

Johnny Depp, Angelina Jolie. Një turist amerikan në Itali, 'rastësisht' takohet në tren me një femër joshëse që e bën për vete. Por asgjë nuk është si duket dhe shumë shpejt ai e gjen veten në një lojë të rrezikshme spiunazhi e intrigash

Fotot

TuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristiTuristi

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.