Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(51 Voto)

Fotot

Armiqtë publikëNBC UniversalNBC UniversalArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëArmiqtë publikëNBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalNBC Universal

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Doni Brasko (1997)

  image
  Bazuar ne nje histori te vertete. Nje agjent i FBI se infiltrohet ne nje bande mafioze. Ngjarjet rrjedhin dhe agjensia humb nje agjent ne boten e fuqishme te mafias.
 • In Cold Blood (1967)

  image
  In meeting in Kansas, ex-cons Perry Smith and Dick Hickock are breaking several conditions of their respective paroles. The meeting, initiated by Dick, is to plan...
 • Kapoti (2005)

  image
  Philip Seymour Hoffman në rolin që i dhuroi çmimin Oskar. Gjatë kërkimeve për librin e tij mbi vrasjen e një familjeje, shkrimtari Truman Capote ndërton një...
 • Bonnie and Clyde - film artistik (1967)

  image
  Warren Beatty, Faye Dunaway, Michael J. Pollard Bonnie Parker, një kamariere e mërzitur bie në dashuri me një ish të burgosur I quajtur Clyde Barrow dhe së bashku...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.