Vlerësimi: 5.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(5 Voto)

PËRMBLEDHJE

Jenna Shaw a single working mother, wakes up at home to discover she's delivered a stillborn baby girl. Is the child a victim of a cunning prenatal nurse who no one remembers seeing or is she the victim of her mother's own fractured psyche? When the police begin to suspect that Jenna murdered her newborn to protect her burgeoning career, she is forced to go on the run. Together with the estranged father, Jenna races against time to find out what really happened to her child.

Fotot

Stolen Innocence

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Qyteti i hajdutëve (2010)

  image
  Ben Affleck, Rebecca Hall. Ndërkohë, që po planifikon grabitjen e radhës, një hajdut bankash, bie në dashuri me menaxheren e bankës së fundit që vodhi. Tani ai...
 • Krime të vogla (2017)

  image
  Nikolaj Coster-Waldau. Pasi kaloi gjashtë vjet pas hekurave, një ish polic përpiqet të rindërtojë jetën në qytetin e tij të lindjes, por më parë duhet të bëjë...
 • Trafiku (2000)

  image
  Fitues i 4 çmimeve Oskar. Me M. Douglas, C. Zeta-Jones. Shefi i ri i antidrogës gjatë luftës kundër disa prej bosëve më të mëdhenj të trafikut të drogës, do të...
 • Kohë vrasjesh (1996)

  image
  Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Samuel L. Jackson, Kevin Spacey. Një avokat i ri mbron një mullixhi zezak sepse ka vrare dy burra të bardhë që i përdhunuan...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.