poster

The Summer After Graduation

Sommer nach dem Abi (2019)

Komedi | Gjermani
Regjia: Eoin Moore

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.8/10

PëRMBLEDHJE

They never had that magical summer after graduating high school. But now they have the chance to make up for it, because their favorite band from back then is going on tour again. The three men set off on their long-awaited adventure.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.