Vlerësimi: 4.7/10

PëRMBLEDHJE

Pia va in Spagna per incontrare John. Arriva tardi all'appuntamento e non lo trova; inizia così l'amicizia tra Pia e Flora, la tassista che l'ha accompagnata, che le farà conoscere molti posti e persone, tra cui Diego.

Fotot

Un'estate in AndalusiaUn'estate in AndalusiaUn'estate in AndalusiaUn'estate in AndalusiaUn'estate in AndalusiaUn'estate in AndalusiaUn'estate in AndalusiaUn'estate in AndalusiaUn'estate in Andalusia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hikers (1997)

  image
  Parisian friends (two brothers and their one-time girl friends) fly to Corsica for a mountain trek guided by the married lover of one of the women. Cora, nearly...
 • Fatsjellësi Çak (2007)

  image
  Dane Cook, Jessica Alba. Çarli është shumë popullor mes femrave, pasi çdo grua që fle me të, gjen njeriun e jetës. Por kur ai vetë takon vajzën e ëndrrave, do t'i...
 • Došlo doba da se ljubav proba (1980)

  image
  Mary's problem was solved another state without health consequences. Now Mary is strictly controlled by the parents but still finishing high school. Bob and Mary...
 • Burri Budalla (2002)

  image
  A young man named Owen, who can't get over his would-be fiancee and now ex-girlfriend, Chloe, who moved to Los Angeles to become a TV star, finally falls in love...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.